Alterkadry: Natalia i Jacek

Jesień to druga wiosna, kiedy każdy liść jest kwiatem.”  (Albert Camus)

 

Wrocław, Park Szczytnicki, Pergola. To właśnie tam spotkaliśmy się z Natalią i Jackiem, żeby złapać kilka dobrych kadrów w absolutnie wyjątkowym momencie – jeden dzień przed ich ślubem. Klimacik mocno jesienny, pogoda świetna, dobry nastrój dopisywał wszystkim. Dało się też odczuć wyczekiwanie na to, co nadejdzie kolejnego dnia. Poza kilkoma nietypowymi fotami i kadrami do filmu, nagraliśmy też trochę wypowiedzi, dzięki czemu historia Natalii i Jacka będzie fajnie zarysowana w filmie. 

 

Klikajcie “PLAY” w playerze poniżej, żeby włączyć muzę i cieszcie się obrazkami!  

 

0:00 / 0:00
FEEL ABOUT US

Zanim słońce schowało się za horyzontem zajrzeliśmy jeszcze na 10 szybkich minut na wrocławski rynek. Rzuciliśmy okiem na okazałe zabytki, Jacek wciąż spoglądał na Natalię, a Natalia wybiegała już myślami i szukała spojrzeniem następnego dnia. Dnia, w którym Jacek po raz pierwszy zwróci się do niej “żono”. Rynek pożegnał nas fantastycznym wieczornym widokiem pięknego księżyca. Wiedzieliśmy, że kolejny dzień będzie mocno intensywny i emocjonujący. 

Dzień ślubu nadszedł bardzo szybko i trudno było uwierzyć, że jeszcze kilka godzin wcześniej spacerowaliśmy ulicami Wrocławia. Dom Panny Młodej, przygotowania, potem first look i piękna ceremonia. Natalia i Jacek wciągnięci w wir wydarzeń dnia ślubu, a my wirowaliśmy razem z nimi zbierając obrazki, momenty po to, żeby zostały zapamiętane na zawsze. Świetny dzień i mega impreza, na której bawili się wszyscy nie wyłączając nas. Były tańce, rapsy, beat-box, freestyle, pirotechnika i ogrom dobrych emocji. Czego chcieć więcej?